Nový objednávkový systém

rádi bychom Vás informovali, že dnes došlo ke změně objednávkového systému na zcela nový systém. Starý systém byl již technicky zcela nevyhovující a proto jsme se jej rozhodli nechat předělat.

Nově nám můžete při vytváření objednávky zanechat svou poznámku a v případě, kdy si budete přát prádlo kromě žehlení i vyprat, stačí zaškrnout, že si přejete objednat i praní.

Dále došlo k úpravě zasílání faktur, kdy tyto jsou nově generovány ve formátu pdf, naproti původnímu html. Taktéž odkaz na platbu pomocí platební brány gopay je nyní skryt za vlastním tlačítkem. Zde bychom rádi upozornili, že aktuálně s GoPay řešíme problém s integrací na bránu a tuto metodu nelze dočasně využívat. O odstranění problémů Vás budeme informovat.

Taktéž staré faktury prosím již neplaťe pomocí dříve zaslaných odkazů na platební bránu Gopay.

V neposlední řadě jsme upravili formulář zpětné Vazby, který obsahuje tlačítko s odkazem, kde nám můžete svou zpětnou vazbu zanechat včetně volného textového komentáře.

Pokud byste narazili během používání na jakoukoliv chybu, či máte návrh na zlepšení, neváhejte nás pomocí emailu info@ironingladies.cz informovat.

Váš Ironing Ladies team