Dávat slevy umí každý. Ale kdo se chce chlubit zdražováním?

Máme za sebou 9 měsíců ostrého provozu, přes 250 úspěšných zakázek. Jsou Vás desítky, kdo se k nám rádi vracíte pro dobře vyžehlenou košili a zážitek z rozbalování sněhobílých balíčků. Naše Paní si díky vám dohromady přivydělaly již více než 70 000 Kč. Ty nejlepší Ironing Ladies již mají pravidelný vedlejší příjem do rodinného rozpočtu.

Nyní je čas na další krok. Dostat se ze škatulky nadšeneckého start-upu k udržitelné společensky zodpovědné firmě. Věděli jsme, že nemůžeme konkurovat řadovým prádelnám. Naše Paní žehlí prádlo ručně, s láskou, u sebe doma. Kvůli tomu je však celý provoz firmy prodražuje a my musíme opustit ambici být nejlevnějšími na trhu.

10.8. spouštíme nový ceník. Zásadní novinkou je, že budeme počítat na vyžehlení náročnější prádlo na kusy. Jedná se o košile, halenky, šaty, sukně a kalhoty, zbytek prádla pak bude opět na váhu. Další změna se týká minimální hodnoty objednávky, kterou jsme stanovili na 1000 Kč. Pod tuto částku pro nás bylo obtížné objednávky ekonomicky zvládnout. Důvodem je právě vysoký podíl dopravních nákladů, se kterými musíme počítat, abychom zachovali komfort pro naše zákazníky a mohli Vám prádlo přivést rovnou domů.

Váš zájem nás přesvědčil, že společenské podnikání má cenu. Věříme, že tuto malou přeháňku společně ustojíme a na závěr máme ještě jedno eso v rukávu. Protože jste si to přáli, tak od 10.8. Vám s vyžehleným prádlem přišijeme knoflík, zkrátíme nohavici, či spravíme zip. Ironing Ladies rozšíří své služby o opravy prádla.

Vážíme si Vás, děkujeme za využívání našich služeb a věříme, že budete Ironing Ladies využívat i nadále.

Hezký den přejí,
Jan Roháč, Martin Jůza a Ironing Ladies

2 Comments: